Abracon ASDMB-12.000MHZ-XY-T
Oscillator MEMS 12MHz ±10ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Abracon ASDMB-12.000MHZ-XY-T herunter.
IHS
Datasheet5 SeitenVor 15 Jahren
JRH Electronics
Sager Electronics
3-Monats-Trend:
+5.52%
SnapEDA
SymbolFußabdruck
3DHerunterladen
Stock
46,147
Authorized Distributors
6
Frequency
12 MHz
12 MHz
12 MHz
Frequency Stability
10 ppm
10 ppm
10 ppm
Max Supply Current
15 mA
16 mA
16 mA
Operating Supply Voltage
3.3 V
3.3 V
3.3 V
Lieferkette
Country of OriginThailand
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2012-02-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Oscillator MEMS 12MHz ±10ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
MEMS Oscillator, 12 MHz, SMD, 5mm x 3.2mm, 10 ppm, 3.3 V, ASFLMB
Beschreibungen
Beschreibungen von Abracon ASDMB-12.000MHZ-XY-T, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
MEMS RoHS Compliant Standby (Power Down) Active Oscillator 15pF 105C 16mA 0.035 0.90mm
MEMS Oscillator, Clock, Pure Silicon, 12 MHz, SMD, 2.5mm x 2mm, 10 ppm, 3.3 V