Abracon AIUR-06-332K
Inductor Power Unshielded Drum Core 3300uH 10% 10KHz Ferrite 0.48A 3.7Ohm DCR RDL
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Abracon AIUR-06-332K herunter.
IHS
Datasheet4 SeitenVor 3 Jahren
Electro Sonic
3-Monats-Trend:
+0.00%
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-07-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Inductor Power Wirewound 3300uH 10% 1KHz 50Q-Factor Ferrite 0.17A 3.7Ohm DCR RDL Bag
Inductor Power Wirewound 3300uH 10% 1KHz 15Q-Factor Ferrite 0.29A 9.1Ohm DCR RDL Bag
Ind Power 3.3mH 10% 1KHz Ferrite 470mA Axial Bulk
Ind RF Choke 3.3mH 10% 1KHz 35Q-Factor Ferrite 180mA RDL Bag
Inductor Power Unshielded Wirewound 3300uH 10% 1KHz Ferrite 0.22A 6.56Ohm DCR AXL Bag
Inductor Power Unshielded Wirewound 3300uH 10% 1KHz 0.083A 29Ohm DCR AXL T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von Abracon AIUR-06-332K, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
3.3mH Unshielded Wirewound Inductor 350mA 3.7Ohm Max Radial, Vertical Cylinder
Ind 3300.00 Uh 0.350 A 3700.00 Mohm/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Abracon AIUR-06-332K
General Purpose Inductor, 3300uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Power Inductors - Leaded FIXED IND 3.3MH 350MA 3.7 OHM TH