Bourns RLB1314-332KL
Inductor Power Wirewound 3300uH 10% 1KHz 50Q-Factor Ferrite 0.17A 3.7Ohm DCR RDL Bag
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Bourns RLB1314-332KL herunter.
IHS
Datasheet8 SeitenVor 5 Jahren
Newark
Electro Sonic
_legacy Avnet
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+0.00%
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
SnapEDA
3DHerunterladen
Ultra Librarian
SymbolFußabdruck
Herunterladen
Beim Herunterladen der CAD-Modelle wird die Partner-Website in einem neuen Tab geöffnet.
Lieferkette
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1997-07-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Verwandte Teile
Inductor Power Unshielded Wirewound 3300uH 10% 1KHz Ferrite 0.22A 6.56Ohm DCR AXL Bag
Inductor Power Unshielded Wirewound 3300uH 10% 1KHz 32Q-Factor Ferrite 0.12A 13.5Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 3300uH 10% 1KHz 106Q-Factor Ferrite 0.16A 14Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3300uH 10% 1KHz 50Q-Factor Ferrite 0.1A 10Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 3300uH 10% 1KHz 0.083A 29Ohm DCR AXL T/R
General Purpose Inductor, 3300uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Beschreibungen
Beschreibungen von Bourns RLB1314-332KL, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
FIXED IND 3.3MH 170MA 3.7 OHM TH
MAGNETICS - FIXED INDUCTOR THROUGH HOLE
1KHz 900KHz 170mA 50@252kHz 3.3mH 3.7¦¸ ¡À10% ,D11.7XL12MM 12mm*13mm
INDUCTOR, 3300UH, 0.17A, 10%, RADIAL
170mA 3.3mH ±10% Plugin,D11.7xL12mm Power Inductors ROHS
RLB Radial Vertical Cylinder 0.461Dia 11.70mm 3.3mH
Inductor, 3.3Mh, 10%, 0.17A, Radial; Product Range:Rlb Series; Inductance:3.3Mh; Inductor Construction:Unshielded; Rms Current (Irms):170Ma; Saturation Current (Isat):-; Dc Resistance Max:3.7Ohm; Inductance Tolerance:± 10% Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. RLB1314-332KL