Abracon AIAP-03-120K
Ind Power 12uH 10% 1KHz Ferrite 8.21A Axial Bulk
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Abracon AIAP-03-120K herunter.
IHS
Datasheet2 SeitenVor 5 Jahren
Abracon SCT
Sager Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-1.94%
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
SnapEDA
3DHerunterladen
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1999-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Inductor Power Wirewound 12uH 10% 1KHz 50Q-Factor Ferrite 3.1A 0.05Ohm DCR RDL Bag
Inductor, ferrite,12Uh,10+% Tol,10-% Tol Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. RLB0712-120KL
Inductor Power Unshielded Wirewound 12uH 10% 1KHz 1.4A 0.11Ohm DCR AXL T/R
General Purpose Inductor, 12uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Power Inductors - Leaded FIXED IND 12UH 3.6A 37 MOHM TH
Inductor Power Unshielded Wirewound 12uH 10% 2.52MHz 10Q-Factor Ferrite 500mA 600mOhm DCR 1812 T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von Abracon AIAP-03-120K, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Power Inductors - Leaded FIXED IND 12UH 8.21A 20 MOHM TH
Bulk / Axial Power Inductor, 22.9mm x 11.4mm, 100pc per bag
Power Inductor 12uH 8.21A 20mΩ, AIAP-03 , RoHS
Abracon SCT
8.21A 12uH ±10% Plugin,D11.4xL22.9mm Power Inductors ROHS
AIAP-03 Axial 0.449Diax0.902L 11.40mmx22.90mm 12muH