Abracon ACO-20.000MHZ-EK
Oscillator, 20 MHz, 30 ppm, Through Hole, 20.2mm x 12.6mm, HCMOS/TTL, 5 V, ACO Series
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Abracon ACO-20.000MHZ-EK herunter.
DigiKey
Datasheet1 SeiteVor 24 Jahren
Electro Sonic
Sager Electronics
Abracon SCT
_legacy Avnet
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-100%
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 years ago)
Verwandte Teile
Oscillator XO 20MHz ±30ppm 15pF HCMOS/TTL 55% 5V 4-Pin Metal DIP Thru-Hole Tube
Crystals / Oscillators / Resonators 18.432MHz 5V
Oscillator, 18.432 MHz, 30 ppm, Through Hole, 12.7mm x 12.7mm, HCMOS/TTL, 5 V, ACH Series
Oscillator XO 20MHz ±25ppm CMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator MEMS 20MHz ±25ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin VDFN SMD Tube
Oscillator MEMS 20MHz ±25ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin VDFN EP SMD Tube
Beschreibungen
Beschreibungen von Abracon ACO-20.000MHZ-EK, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
TH Crystal Oscillator 20MHz 5V 15pF 4-Pin Metal DIP Tube
OSCILLATOR, 20MHZ, THROUGH HOLE; Frequency:20MHz; Supply Voltage:4.5V to 5.5V; Operating Temperature Range:-20°C to +70°C; Load Capacitance:15pF; Oscillator Mounting:Through Hole; No. of Pins:4; Crystal Terminals:Through Hole
Oscillator, 20Mhz, Dip-4, Hcmos/Ttl; Frequency Nom:20Mhz; Frequency Stability +/-:30Ppm; Oscillator Case:Through Hole, 20.2Mm X 12.6Mm; Supply Voltage Nom:5V; Product Range:Aco Series; Operating Temperature Min:-20°C Rohs Compliant: Yes |Abracon ACO-20.000MHZ-EK