Abracon ACH-12.000MHZ-EK
Oscillator XO 12MHz ±30ppm 15pF HCMOS/TTL 55% 5V 4-Pin Metal DIP Thru-Hole Tube
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Abracon ACH-12.000MHZ-EK herunter.
IHS
Datasheet2 SeitenVor 17 Jahren
Newark
_legacy Avnet
Abracon SCT
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-3.80%
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Oscillator XO 12MHz ±30ppm 15pF HCMOS/TTL 55% 5V 4-Pin DIP Module Thru-Hole Tube
Oscillator, 11.0592 MHz, 30 ppm, Through Hole, 12.7mm x 12.7mm, 5 V, HCMOS / TTL, ACH
Oscillator XO 11.0592MHz ±30ppm 15pF HCMOS/TTL 55% 5V 4-Pin DIP Module Thru-Hole Tube
CMOS Output Clock Oscillator, 12MHz Nom
Oscillator MEMS 12MHz ±25ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
Standard Clock Oscillators 12.00MHz 3.3V 25ppm -40C to 85C
Beschreibungen
Beschreibungen von Abracon ACH-12.000MHZ-EK, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Oscillator, 12 MHz, 30 ppm, Through Hole, 12.7mm x 12.7mm, HCMOS/TTL, 5 V, ACH Series
5V ¡À30ppm 12MHz ¡À0.003% DIP-8 12.7mm*12.7mm*5.6mm
HCMOS/TTL Output Clock Oscillator, 12MHz Nom
Half Size TTL/HCMOS Clock Oscillators 12MHz 5V
Standard Clock Oscillators XTAL OSC XO 12.0000MHZ HCMOS TTL
CRYSTAL OSCILLATOR, 12MHZ, THD; Frequency:12MHz; Supply Voltage:4.5V to 5.5V; Operating Temperature Range:-20°C to +70°C; Load Capacitance:15pF; Oscillator Mounting:Through Hole; No. of Pins:4; Crystal Terminals:Through Hole