Abracon ABMM2-25.000MHZ-E2-T
Seam Seal Crystal Ceramic, 25.000Mhz, 18Pf, 20Ppm, 6 X 3.5 X 1.2 Rohs Compliant: Yes
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Abracon ABMM2-25.000MHZ-E2-T herunter.
IHS
Datasheet5 SeitenVor 3 Jahren
JRH Electronics
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Master Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-1.63%
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
Component Search Engine
SymbolFußabdruck
3DHerunterladen
EE Concierge
SymbolFußabdruck
SnapEDA
3DHerunterladen
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
Introduction Date2010-07-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Verwandte Teile
Crystal, Standard, 25 MHz, SMD, 5mm x 3.2mm x 1.1mm, 20 ppm, 18 pF, 20 ppm, ABM3B
CTS Components445W22D25M00000
Crystal 25MHz ±20ppm (Tol) ±20ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm Automotive 2-Pin SMD T/R
Crystal 25MHz ±20ppm (Tol) ±20ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
Crystal 24MHz ±20ppm (Tol) ±20ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 4-Pin SMD T/R
25MHz 18pF ±20ppm HC-49S-2P Crystals ROHS
Beschreibungen
Beschreibungen von Abracon ABMM2-25.000MHZ-E2-T, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Crystal 25MHz ±20ppm (Tol) ±20ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 4-Pin CSMD T/R
Crystal, Low Profile, 25 MHz, SMD, 6mm x 3.5mm, 20 ppm, 18 pF, 20 ppm, ABMM2 Series
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD / 25 MHz ±20ppm Crystal 18pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead
CRYSTAL, 25M, 18PF CL, 6X3.6MM SMT; Frequency Nom: 25MHz; Crystal Case: SMD, 6mm x 3.5mm; Frequency Stability + / -: 20ppm; Load Capacitance: 18pF; Frequency Tolerance + / -: 20ppm; Product Range: ABMM2 Series; Operating Tempe