3M 5602-22-0142A-500
Sata 7 Pin Ribbon Twinax Cable Assembly Straight to Straight w/o Latch
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für 3M 5602-22-0142A-500 herunter.
IHS
Datasheet9 SeitenVor 10 Jahren
Factory Futures
RS (Formerly Allied Electronics)
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-5.70%
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2012-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Cable Assembly 0.3m 7 to 7 POS SATA to SATA F-F
SATA 7 Pin Ribbon Twinax Cable Assembly Straight to Straight with Latch
Cable Assembly Twinax Ribbon 0.5m 30AWG 7POS SATA Connector to 7POS SATA Connector
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 8 ", 203 mm, 2 mm"
Beschreibungen
Beschreibungen von 3M 5602-22-0142A-500, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Serial Cable Assembly 500mm 7; Ways Female to Female; SATA to SATA