Samtec TCSD-10-D-08.00-01-F-N
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 8 ", 203 mm, 2 mm"
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Samtec TCSD-10-D-08.00-01-F-N herunter.
Newark
JRH Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+120%
Verwandte Teile
Ribbon Cable, IDC Receptacle to Free End, 20 Positions, 12 ", 305 mm, 2 mm, TCSD Series"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 10 , 254 mm, 2 mm, TCSD Series
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 4 , 101.6 mm, 2 mm, TCSD Series
Round Flat Cable Polyvinyl Chloride 15Conductors 28AWG 6.9mm 300V Black/Gray 30.48m Roll
14 3759 Black Poly-Vinyl Chloride (PVC) Flat Ribbon Cable 100.0' 30.48m 28AWG 10GOhm 300V
Round Flat Cable 15Conductors 28AWG 30.48m 7.9mm Tinned Copper Black/Gray 300V Roll
Beschreibungen
Beschreibungen von Samtec TCSD-10-D-08.00-01-F-N, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Cable Assembly Flat Ribbon 0.203m 28AWG 20 POS IDC Connector to 20 POS IDC Connector SKT-SKT IDT-IDT Bulk
CABLE ASSY, 20P, IDC RCPT-RCPT, 203.2MM;
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMBLY
SAMTEC, INC TCSD-10-D-08.00-01-F-N
Cable Assembly, Idc, 20 Conductor, 8", Grey; Connector Type A:Idc Receptacle; Connector Type B:Idc Receptacle; No. Of Positions:20Positions; Cable Length - Imperial:8"; Cable Length - Metric:203Mm; Connector Pitch:2Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. TCSD-10-D-08.00-01-F-N