XP Power VEL18US120-US-JA
Power Supply Ac-dc Wall Mount Fixed Plug Us 18W 12V@1.5A 90-264V Input
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页2 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
Farnell
TME
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-2.81%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2020-12-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
XP POWER VEL12US120-US-JA AC/DC Power Supply, Fixed, 1 Output, 90 V, 264 V, 12 W, 12 V
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 12W, Hybrid
XP POWER VEL12US120-UK-JA AC/DC Power Supply, Fixed, 1 Output, 90 V, 264 V, 12 W, 12 V
Triad MagneticsWSX120-2000
POWER SUPPLY, AC-DC,12V,2A,90-264V IN, ENCLOSED, WALL PLUG,24W, WSX120 SERIES
Triad MagneticsWSX135-1770
POWER SUPPLY, AC-DC,13.5V,1.77A,90-264V IN, ENCLOSED, WALL PLUG, WSX135 SERIES
POWER SUPPLY, AC-DC,9V,2.5A,90-264V IN, ENCLOSED, WALL PLUG,23W, WSX090 SERIES
描述
12Vdc 1.5A, 12Vdc Wall Plug-In Adaptor, ITE Certifications, 12 Volts 1.5 Amps
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 18W
AC-DC Regulated Power Supply Module
XP Power VEL18US120-US-JA AC/DC Adapter
Fxd Plug Adp, 18W, Output Jack, Level VI
Plug-In Adapter Single-OUT 12V 1.5A 18W
Adaptor, Ac-Dc, 12V, 1.5A; Power Supply Applications:Ite; No. Of Outputs:1 Output; Output Power Max:18W; Output Voltage - Output 1:12V; Output Current - Output 1:1.5A; Output Voltage - Output 2:-; Output Current - Output 2:- Rohs Compliant: Yes |Xp Power VEL18US120-US-JA