XP Power VEL12US120-UK-JA
XP POWER VEL12US120-UK-JA AC/DC Power Supply, Fixed, 1 Output, 90 V, 264 V, 12 W, 12 V
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页5 年前
element14 APAC
Farnell
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-25.47%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2018-10-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
POWER SUPPLY AC-DC WALL MNT MULTI PLUG 24W 12V / 2 A 90-264V IN LEVEL VI
POWER SUPPLY AC-DC WALL MNT MULTI PLUG 18W 12V / 1.5 A 90-264V IN LEVEL VI
POWER SUPPLY AC-DC WALL MOUNT FIXED PLUG US 18W 12V@1.5A 90-264V INPUT
Triad MagneticsWSX120-2000
POWER SUPPLY, AC-DC,12V,2A,90-264V IN, ENCLOSED, WALL PLUG,24W, WSX120 SERIES
Triad MagneticsWSX135-1770
POWER SUPPLY, AC-DC,13.5V,1.77A,90-264V IN, ENCLOSED, WALL PLUG, WSX135 SERIES
POWER SUPPLY, AC-DC,15V,1.6A,90-264V IN, ENCLOSED, WALL PLUG,24W, WSX150 SERIES
描述
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 12W, Hybrid
POWER SUPPLY AC-DC FIXED PLUG ADAPTER 12W OUTPUT JACK LEVEL VI
AC/DC Power Supply, ITE, 1 Output, 12 W, 12 VDC, 1 A
Adaptor, Ac-Dc, 12V, 1A; Power Supply Applications:Ite; No. Of Outputs:1 Output; Output Power Max:12W; Output Voltage - Output 1:12V; Output Current - Output 1:1A; Output Voltage - Output 2:-; Output Current - Output 2:- Rohs Compliant: Yes |Xp Power VEL12US120-UK-JA
Outputs = 1 / Output Voltage V = 12 / Output Current A = 1 / Output Type = Fixed / Rated Power W = 12 / Input Voltage Min. V = 90 / Input Voltage Max. V = 264 / Input Current mA = 300 / Input / Output Power Type = AC / DC / Input Connection Type = UK Type G (BS1363) Plug / Output Connection Type = 2.1 x 5.5 mm Barrel Plug / Polarity = + Centre / Cable Length m = 1.5 / Efficiency % = 79 / Ripple & Noise (V) mV = 200 / Operating Temperature Min. °C = 0 / Operating Temperature Max. °C = 60 / Length mm = 76 / Width mm = 49.5 / Height mm = 69