Xicor X9317US8I-2.7
Non-RoHS Compliant CMOS GULL WING INDUSTRIAL Digital Potentiometer 20% 85C 4.89mm 50000Ohm
Obsolete
数据表
数据表和文档
IHS
Datasheet15 页21 年前
Datasheet14 页23 年前
SHENGYU ELECTRONICS
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Xicor X9317US8I-2.7 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
78,164
Authorized Distributors
3
Case/Package
SOP
SOIC
SOIC
Number of Pins
8
Resistance
50 kΩ
50 kΩ
50 kΩ
Number of Taps
100
Tolerance
20 %
20 %
20 %
Temperature Coefficient
300 ppm/°C
750 ppm/°C
750 ppm/°C
Memory Type
Non-Volatile
EEPROM, Non-Volatile
EEPROM, Non-Volatile
Interface
Serial
Min Supply Voltage
2.7 V
2.7 V
Max Supply Voltage
5.5 V
5.5 V
供应链
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date1999-03-22
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2011-04-01
LTD Date2011-10-01
相关零件
Digital Potentiometer 50kOhm 100POS Non-Volatile Linear 8-Pin SOIC N T/R
Digital Potentiometer (POT), 100-Tap, with Buffered Wiper 50 kΩ
RenesasX9C503S
E2POT™ Nonvolatile Digital Potentiometer | IC DGTL POT 50KOHM 100TAP 8SOIC
IC DIGITAL POT 50K 100TAP 8-SOIC
50K Digital Potentiometer Increment/decrement Control Interface 100 Positions PDSO8
RenesasX9C503ST1
Digital Potentiometer 50kOhm 100POS Non-Volatile Linear 8-Pin SOIC T/R
描述
IC DIGITAL POT 50K 100TP 8SOIC
Digital Potentiometer, 1 Func, 50000ohm, Increment/decrement Control Interface, 100 Positions, CMOS, PDSO8