Welwyn WP2SZI-2R2JT06
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 2.2ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页6 年前
备用零件
Price @ 1000
Stock
0
Authorized Distributors
2
Resistance
2.2 Ω
2.2 Ω
Case/Package
Conformal
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
2 W
2 W
Composition
Wirewound
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
供应链
Country of OriginMainland China, Mexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2020-03-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述