Welwyn WH100-22RJI
Res Wirewound 22 Ohm 5% 100W ±100ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount Bulk
数据表和文档
3 个月趋势:
-27.27%
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 22ohm, 120V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityC1022RJL
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 22ohm, 500V, 5% +/-Tol, 90ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 11W, 22ohm, 650V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 22ohm, 300V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityTHS7522RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 75W, 22ohm, 1400V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Chassis Mount
Ohmite23J22RE
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 22ohm, 135V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
描述
Through Hole Wirewound Resistor, Wh Series, 22 Ohm, 100 W, 5%, 100Ppm/ C Rohs Compliant: Yes
Fixed Resistor, Wire Wound, 100W, 22ohm, 1900V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Chassis Mount
22 OHM 5% 100W