Vishay RWM042222R0JA20E1
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 22ohm, 300V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页18 年前
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2006-12-21
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2020-06-01
LTD Date2021-12-31
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 22ohm, 120V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP1-1623750-5
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 22ohm, 200V, 5% +/-Tol, 0, 60ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 22ohm, 350V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 22ohm, 5% +/-Tol, 80ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityFCB422RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 22ohm, 5% +/-Tol, -80, 40ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityROX3SJ22R
TE Connectivity 3-1625892-3 Metal film resistor 22 Ω Axial lead 3 W 5%
描述
Res Wirewound 22 Ohm 5% 5W ±75ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole