Welwyn WA84-4R7JI
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 4.7ohm, 100V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页3 年前
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
+16.87%
备用零件
Price @ 1000
Stock
44,767
Authorized Distributors
6
Resistance
4.7 Ω
4.7 Ω
Mount
Through Hole
Case/Package
Cement
Axial
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
3 W
3 W
Composition
Wirewound
Wirewound
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
描述
Through Hole Wirewound Resistor, Wa80 Series, 4.7 Ohm, 3 W, - 5%, 100 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
4.7¦¸ ¡À5% 3W ¡À200ppm/¡æ 14.5mm