Welwyn WA83-2R7JI
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 2.7ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页3 年前
备用零件
Price @ 1000
Stock
0
Authorized Distributors
2
Resistance
2.7 Ω
2.7 Ω
Mount
Case/Package
Cement
Conformal
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
2 W
2 W
Composition
Wirewound
Wirewound
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
描述
2.7 OHM 5% 2W