Welwyn WA83-100RJI
100 Ohms 5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页3 年前
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
备用零件
Price @ 1000
Stock
36,319
Authorized Distributors
6
Resistance
100 Ω
100 Ω
Mount
Case/Package
Cement
Conformal
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
2 W
2 W
Composition
Wirewound
Wirewound
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
描述
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 100ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Res Wirewound 100 Ohm 5% 2W ±200ppm/C Cement AXL Ammo