Walsin Technologies WR12X69R8FTL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 69.8ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页2 年前
备用零件
Price @ 1000
Stock
44,656
Authorized Distributors
1
Resistance
69.8 Ω
69.8 Ω
69.8 Ω
Case/Package
1206
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
250 mW
250 mW
250 mW
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-12-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
描述
SMD Resistor 1206 69.8Ω ±1% 250mW ±100ppm/℃
RES 69.8 OHM 1% 1/4W 1206
1206 69R8 1% Resistor