Walsin Technologies WR12X23R7FTL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 23.7ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页2 年前
备用零件
Price @ 1000
Stock
1
Authorized Distributors
1
Resistance
23.7 Ω
23.7 Ω
23.7 Ω
Case/Package
1206
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
250 mW
250 mW
250 mW
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-12-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
描述
RES 23.7 OHM 1% 1/4W 1206
1206 23R7 1% Resistor