Walsin Technologies WR12X2321FTL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 2320ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
数据表和文档
Resistance
2.32 kΩ
2.32 kΩ
2.32 kΩ
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
250 mW
250 mW
250 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-12-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
描述
RES 2.32K OHM 1% 1/4W 1206
1206 2K32 1% Resistor