Walsin Technologies WR12X19R1FTL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 19.1ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页2 年前
备用零件
Price @ 1000
Stock
1
Authorized Distributors
1
Resistance
19.1 Ω
19.1 Ω
19.1 Ω
Case/Package
1206
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
250 mW
250 mW
250 mW
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
描述
RES 19.1 OHM 1% 1/4W 1206
1206 19R1 1% Resistor