Walsin Technologies WR12W5104FTL
Res Thick Film 1206 5.1M Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页2 年前
备用零件
Price @ 1000
Stock
9,834
Authorized Distributors
1
Resistance
5.1 MΩ
5.1 MΩ
5.1 MΩ
Case/Package
1206
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
250 mW
250 mW
250 mW
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 5.1e+06ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
1206 5M10 1% Resistor