Walsin Technologies WR12W3304FTL
Res Thick Film 1206 3.3M Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页2 年前
TME
备用零件
Price @ 1000
Stock
42,370
Authorized Distributors
2
Resistance
3.3 MΩ
3.3 MΩ
3.3 MΩ
Case/Package
1206
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
250 mW
250 mW
250 mW
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2011-05-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 3.3e+06ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Thick Film Resistors – SMD; WALSIN; WR12W3304FTL; 3.3 MOhm; 100 ppm/°C; 250 mW
Thick Film Resistors - SMD 1206 3M30 1% Lead Free