Walsin Technologies WR10X51R0FTL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 51ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1210
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页2 年前
备用零件
Price @ 1000
Stock
1
Authorized Distributors
1
Resistance
51 Ω
51 Ω
Case/Package
1210
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
330 mW
333 mW
Composition
Thick Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
描述
1210 51R0 1% Resistor
RES 51 OHM 1% 1210