Walsin Technologies WR08X12R0FTR
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 12ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页11 年前
Stock
1
Authorized Distributors
1
Resistance
12 Ω
12 Ω
12 Ω
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
125 mW
125 mW
125 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2011-05-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
描述
0805 12R0 1% Resistor
RES 12 OHM 1% 0805