Walsin Technologies WR04X393JTR
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 39000ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0402
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页11 年前
备用零件
Price @ 1000
Stock
9,286
Authorized Distributors
1
Resistance
39 kΩ
39 kΩ
39 kΩ
Case/Package
0402
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
62.5 mW
63 mW
63 mW
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
200 ppm/°C
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
0402 39K 5% Resistor
RES 39K OHM 5% 0402