Walsin Technologies WR04X334 JTL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±5% 330kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet10 页8 年前
Datasheet28 页12 年前
备用零件
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
1
Resistance
330 kΩ
330 kΩ
330 kΩ
Case/Package
0402
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
62.5 mW
62.5 mW
62.5 mW
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
TE ConnectivityCRG0402J330K
Res Thick Film 0402 330K Ohm 5% 1/16W ±200ppm/°C Molded SMD SMD
Yageo GroupRC0402JR-07330KL
Yageo GroupRC0402JR-07300KL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±5% 300kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 330000ohm, 50V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
TE Connectivity4-1676480-9
Res Thick Film 0402 330K Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Molded SMD SMD
Res Thick Film 0402 360K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Epoxy Resin Pad SMD Automotive T/R
描述
FIXED RESISTOR 0402 Chip Resistor 5% 100ppm/C 330kOhm 62.5mW
WR Series 0402 330 kO ±5% 0.063 W Surface Mount Fixed Resistor
SMD Resistor 0402 330KΩ ±5% 1/16W ±100ppm/℃