Walsin Technologies WR04X19R1FTL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 19.1ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页2 年前
备用零件
Price @ 1000
Stock
20,196
Authorized Distributors
1
Resistance
19.1 Ω
19.1 Ω
19.1 Ω
Case/Package
0402
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
62.5 mW
63 mW
63 mW
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-12-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
描述
RES 19.1 OHM 1% 1/16W 0402
0402 19R1 1% Resistor