Walsin Technologies WR04W3304FTL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 3.3MΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页2 年前
Future Electronics
ODG (Origin Data Global)
备用零件
Price @ 1000
Stock
2,870
Authorized Distributors
1
Resistance
3.3 MΩ
3.3 MΩ
3.3 MΩ
Case/Package
0402
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
62.5 mW
62.5 mW
62.5 mW
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
Introduction Date2011-05-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
描述
Res Thick Film 0402 3.3M Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Molded SMD Paper T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 3.3e+06ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
0402 3M30 1% Resistor