Walsin Technologies WR02X430 JAL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 43ohm, 25V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0201
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页2 年前
备用零件
Price @ 1000
Stock
1
Authorized Distributors
1
Resistance
43 Ω
43 Ω
Case/Package
0201
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
50 mW
50 mW
Composition
Thick Film
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
Introduction Date2008-10-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
RES 43 OHM 5% 1/20W 0201
0201 43R 5% Resistor