Walsin Technologies HH15N100F500CT
0402 10 pF 50 V ±1 % Tolerance C0G/NP0 SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet11 页3 年前
ODG (Origin Data Global)
TME
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
备用零件
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
5
Capacitance
10 pF
10 pF
10 pF
Dielectric
C0G
C0G
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
0402
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
50 V
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Height
500 µm
500 µm
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 1% +Tol, 1% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.00001uF, Surface Mount, 0402
Cap Ceramic 10pF 50V C0G 1% Pad SMD 0402 125C Low ESR T/R
10pF ¡À1% C0G(NP0) 50V 0402 1mm*500¦Ìm*500¦Ìm
0402 MLCC NPO 10 pF +/- 1% 50 V T&R HH