Walsin Technologies 1206B224K500CT
MLCC 0.22UF 50V X7R 1206 / 0.22 µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
数据表和文档
IHS
Datasheet21 页2 年前
element14 APAC
Burklin Elektronik
3 个月趋势:
+11.64%
Authorized Distributors
6
Capacitance
220 nF
220 nF
220 nF
Case/Package
1206
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
50 V
Tolerance
10 %
10 %
10 %
Height
950 µm
1.02 mm
1.02 mm