Walsin Technologies 0805B561K500CT
0805 560 pF 50 V ±10 % Tol. X7R Surface Mount Multilayer Ceramic Capacitor
数据表和文档
IHS
Datasheet21 页2 年前
Burklin Elektronik
TECHDesign
Future Electronics
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
Stock
82,215
Authorized Distributors
6
Capacitance
560 pF
560 pF
560 pF
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
50 V
Tolerance
10 %
10 %
10 %
Height
800 µm
780 µm
780 µm
描述
Cap Ceramic 560pF 50V X7R 10% Pad SMD 0805 125C T/R
MLCC 560pF ¡À10% 50V X7R 0805
CAP CER 560PF 50V X7R 0805