Walsin Technologies 0805B392K101CT
100V 3.9nF X7R ±10% 0805 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
数据表和文档
TECHDesign
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
Stock
8,761
Authorized Distributors
4
Capacitance
3.9 nF
3.9 nF
Case/Package
0805
Voltage Rating (DC)
100 V
100 V
Tolerance
10 %
Height
800 µm
780 µm
描述
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.0039uF, Surface Mount, 0805
Cap Ceramic 0.0039uF 100V X7R 10% Pad SMD 0805 125C T/R
0805 MLCC X7R 3900 pF+/- 10% 100 V T&R