Walsin Technologies 0805B334K250CT
Cap Ceramic 0.33uF 25V X7R 10% SMD 0805 125C Plastic T/R
数据表和文档
TECHDesign
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
+8.60%
Stock
77,952
Authorized Distributors
6
Capacitance
330 nF
330 nF
330 nF
Case/Package
0805
Voltage Rating (DC)
25 V
25 V
25 V
Tolerance
10 %
10 %
10 %
Height
1.25 mm
1.25 mm
1.25 mm
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
Samsung Electro-MechanicsCL21B334KAFNNNE
25V 330nF X7R 卤10% 0805 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
KYOCERA AVX08053C334KAT2A
0805 330 nF 25 V ±10 % Tolerance X7R Surface Mount Multilayer Ceramic Capacitor
50V 330nF X7R ±10% 0805 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Surface Mount Ceramic Multilayer Capacitor 0.33uF 10% X7R 16V 0805 Blister T/R
TAIYO YUDENGMK212B7334KG-T
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 35V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.33uF, Surface Mount, 0805
描述
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 25V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.33uF, Surface Mount, 0805
Multilayer Ceramic Capacitor, 0.33 F, 10%, X7R, 25 V, 0805 [2012 Metric] Rohs Compliant: Yes |WALSIN 0805B334K250CT
0805 (2012Metric) CERAMIC CAPACITOR ceramic capacitor 25V 0.33muF ±10% X7R
Chip Capacitor (MLCC) 0805 330nF ±10% 25V X7R
0805 MLCC X7R 0.33 uF+/- 10% 25 V T&R