Walsin Technologies 0805B222J250CT
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 25V, 5% +Tol, 5% -Tol, X7R, 15% TC, 0.0022uF, Surface Mount, 0805
Production
价格与库存
数据表和文档
TECHDesign
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
备用零件
Price @ 1000
Stock
9,742
Authorized Distributors
2
Capacitance
2.2 nF
2.2 nF
Dielectric
X7R
X7R
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
0805
Voltage Rating (DC)
25 V
25 V
Tolerance
5 %
5 %
Height
800 µm
780 µm
Introduction Date2010-03-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
0805 MLCC X7R 2200 pF+/- 5% 25 V T&R
2.2nF ¡À5% X7R 25V 0805 2mm*1.25mm*1.25mm
CAP CER 2200PF 25V X7R 0805