Walsin Technologies 0603N8R2D500CT
50V 8.2pF NP0 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
数据表和文档
TECHDesign
TME
Stock
29,321
Authorized Distributors
3
Capacitance
8.2 pF
8.2 pF
8.2 pF
Case/Package
0603
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
50 V
Tolerance
5 %
5 %
相关零件
KYOCERA AVX04025A8R2CAT2A
0402 8.2 pF 50 V ±0.25 pF Tolerance C0G/NP0 SMT Multilayer Ceramic Capacitor
25V 8.2pF C0G 0201 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
0201 8.2 pF 50 V ±0.5% Tolerance C0G Multilayer Ceramic Chip Capacitor
50V 8.2pF C0G 0402 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Samsung Electro-MechanicsCL05C8R2CB5NNNC
Multilayer Ceramic Capacitor, 8.2 pF, 50 V, ± 0.25pF, C0G (NP0), 0402 [1005 Metric]
Surface Mount Ceramic Multilayer Capacitor 8.2pF 0.25pF C0G 50V 0402 Paper T/R
描述
0603 8.2 pF 50 V ±0.5 pF % Tolerance C0G/NP0 SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Cap Ceramic 8.2pF 50V C0G 0.5pF Pad SMD 0603 125C T/R
CERAMIC CAPACITOR 0603 ceramic capacitor 30ppm/Cel ppm/C 8.2pF 50V
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 6.0976% +Tol, 6.0976% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0000082uF, Surface Mount, 0603
Ceramic Capacitors; 0603N8R2D500CT; WALSIN; 0603; 8.2 pF; 50 V; C0G
MLCC 8.2pF ¡À0.5pF 50V C0G,NP0 0603