Walsin Technologies 0603N390G500CT
Cap Ceramic 39pF 50V C0G 2% SMD 0603 125C Paper T/R
数据表和文档
TECHDesign
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
-10.59%
Stock
52,130
Authorized Distributors
5
Capacitance
39 pF
39 pF
39 pF
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
50 V
Tolerance
2 %
2 %
2 %
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2010-03-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 2% +Tol, 2% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.000039uF, Surface Mount, 0603
0603 39pF 50V C0G 2% - Multilayer Ceramic Capacitors
39pF ¡À2% C0G(NP0) 50V 0603 1.6mm*800¦Ìm*800¦Ìm
0603 MLCC NPO 39 pF+/- 2% 50 V T&R