Walsin Technologies 0603N180G500CT
Cap Ceramic 18pF 50V C0G 2% Pad SMD 0603 125C T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet21 页2 年前
TECHDesign
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
+49.94%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
49,125
Authorized Distributors
3
Capacitance
18 pF
18 pF
18 pF
Dielectric
C0G
C0G
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
50 V
Tolerance
2 %
2 %
2 %
Height
800 µm
800 µm
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2010-03-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 2% +Tol, 2% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.000018uF, Surface Mount, 0603
Ceramic Capacitors; 0603N180G500CT; WALSIN; 0603; 18 pF; 50 V; C0G
MLCC 18pF ¡À2% 50V C0G,NP0 0603