Walsin Technologies 0603N120G500CT
Cap Ceramic 12pF 50V C0G 2% Pad SMD 0603 125C T/R
数据表和文档
TECHDesign
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
+25.30%
Authorized Distributors
4
Capacitance
12 pF
12 pF
12 pF
Case/Package
0603
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
50 V
Tolerance
2 %
2 %
2 %
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2010-03-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 2% +Tol, 2% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.000012uF, Surface Mount, 0603
12 pF 2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
CERAMIC CAPACITOR 0603 Ceramic Capacitor 30ppm/Cel ppm/C 2% 12pF 50V