Walsin Technologies 0603N120F101CT
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 1% +Tol, 1% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.000012uF, Surface Mount, 0603
数据表和文档
Stock
64,000
Authorized Distributors
1
Capacitance
12 pF
12 pF
12 pF
Case/Package
0603
Voltage Rating (DC)
100 V
100 V
100 V
Tolerance
1 %
1 %
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2010-03-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
12pF ¡À1% C0G(NP0) 100V 0603 1.6mm*800¦Ìm*800¦Ìm
CAP CER 12PF 100V C0G/NP0 0603
0603 MLCC NPO 12 pF+/- 1% 100 V T&R