Walsin Technologies 0603B822K101CT
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.0082uF, 0603
数据表和文档
TECHDesign
Future Electronics
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
-61.29%
Stock
17,678
Authorized Distributors
6
Capacitance
8.2 nF
8.2 nF
8.2 nF
Voltage Rating (DC)
100 V
100 V
100 V
Tolerance
10 %
10 %
10 %
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2007-04-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
Cap Ceramic 0.0082uF 100V X7R 10% Pad SMD 0603 125C T/R
0603 MLCC X7R 8200 pF+/- 10% 100 V T&R