Walsin Technologies 0603B684K100CT
0603 680 nF 10 V ±10% Tolerance X7R Multilayer Ceramic Chip Capacitor
数据表和文档
TECHDesign
Future Electronics
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
Stock
30,692
Authorized Distributors
6
Capacitance
680 nF
680 nF
680 nF
Voltage Rating (DC)
10 V
10 V
10 V
Tolerance
10 %
10 %
描述
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 10V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.68uF, Surface Mount, 0603
Cap Ceramic 0.68uF 10V X7R 10% Pad SMD 0603 125C T/R
0603 MLCC X7R 0.68 uF +/- 10% 10 V TR GP