Walsin Technologies 0603B334K500CT
50V 330nF X7R ±10% 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
数据表和文档
IHS
Datasheet21 页2 年前
Burklin Elektronik
Future Electronics
TECHDesign
库存历史记录
3 个月趋势:
-72.71%
Authorized Distributors
6
Capacitance
330 nF
330 nF
330 nF
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
50 V
Tolerance
10 %
10 %
Introduction Date2018-01-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
Ceramic capacitor, 330 nF, 50 V (DC), ±10 %, SMD 0603 (1608), X7R, 0603B334K500CT
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.33uF, Surface Mount, 0603
Cap Ceramic 0.33uF 50V X7R 10% Pad SMD 0603 125C T/R
Cap, 0.33Uf, 50V, Mlcc, 0603 Rohs Compliant: Yes |WALSIN 0603B334K500CT
Yageo CC1206KRX7R9BB334 Ceramic Capacitors 1206 X7R 100nF 50V125°C
Chip Capacitor (MLCC) 0603 330nF ±10% 50V X7R
Walsin Technology Corporation 0603 (1608M) X7R, 330nF, 50V , ¡À10
0603 MLCC X7R 0.33 uF +/- 10% 50 V TR GP