Walsin Technologies 0402N100D500CT
CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0402 / 10 pF ±0.5pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
数据表和文档
IHS
Datasheet22 页7 年前
element14 APAC
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
+36.53%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
Authorized Distributors
6
Capacitance
10 pF
10 pF
10 pF
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
50 V
Tolerance
5 %
5 %
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2017-01-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.00001uF, Surface Mount, 0402
Cap Ceramic 10pF 50V C0G 0.5pF Pad SMD 0402 125C T/R
MLCC 10pF ¡À0.5pF 50V C0G,NP0 0402