Walsin Technologies 0201N330J500CT
CAP CER 33PF 50V C0G/NP0 0201 / 33 pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)
数据表和文档
3 个月趋势:
-0.39%
Authorized Distributors
4
Capacitance
33 pF
33 pF
33 pF
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
50 V
Tolerance
5 %
5 %
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2013-12-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
0201 (0603Metric) ceramic capacitor 0.024Lx0.012W 0.60mmx0.30mm C0G NP0 ±5% 33pF
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.000033uF, Surface Mount, 0201
Cap Ceramic 33pF 50V C0G 5% Pad SMD 0201 125C T/R
Chip Capacitor (MLCC) 0201 33pF ±5% 50V C0G(NP0)
Ceramic Capacitors; 0201N330J500CT; WALSIN; 0201; 33 pF; 50 V