Vishay XT9S20ANA14M7456
20PF ¡À30PPM ¡À50PPM 14.7456MHZ 50¦¸ HC-49 10.2362MM*3.7084MM*13.46MM
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页11 年前
_legacy Avnet
Mouser
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Introduction Date2014-10-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
CTS ComponentsATS147A-E
Crystal 14.7456MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/US Thru-Hole Bulk
CTS ComponentsATS147A
ECS InternationalECS-147.4-20-46X
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 14.7456MHz Nom
ECS InternationalECS-147.4-20-4X
Crystal 14.7456MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/USX Thru-Hole Bulk
Crystal 14.7456MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 25Ohm 2-Pin HC-49/UX Thru-Hole Bulk
Crystal 14.7456MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 16pF FUND 50Ohm 2-Pin Thru-Hole Bag
描述
HC-49/S Microprocessor Crystals 14.7456MHz 20pF