Vishay XO63DTEANA33M333
HCMOS Output Clock Oscillator, 33.333MHz Nom
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页7 年前
_legacy Avnet
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Introduction Date2018-08-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
相关零件
Oscillator XO 33.333MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 33.333MHz ±50ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator MEMS 33.333MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
ECS InternationalECS-2333-333.3-BN-TR
Oscillator, 33.333 MHz, 50 ppm, SMD, 3.2mm x 2.5mm, 3.3 V, HCMOS, ECS-2333
CTS ComponentsCB3LV-3C-33M3330
HCMOS/TTL Output Clock Oscillator, 1.5MHz Min, 160MHz Max, 33.333MHz Nom, GREEN PACKAGE-4
CTS Components636L3I033M33300
SMD Crystal Oscillator 33.333MHz 3.3V 30pF 4-Pin CSMD T/R
描述
XOSM-533 33.333M AE B04 E4
OSCILLATOR SMD
50ppm 33.333MHz