Vishay XO37DREHNA33M
HCMOS/TTL Output Clock Oscillator, 33MHz Nom
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页10 年前
_legacy Avnet
供应链
Introduction Date2015-10-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Crystal Lead Free RoHS Compliant Enable/Disable Oscillator 15pF 85C 13mA 0.047 1.20mm
Oscillator XO 33MHz ±50ppm CMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator MEMS 33MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
Oscillator MEMS 33MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
CTS Components636L3C033M00000
636 Series 33 MHz 3.3 V ±50 ppm -20 ~ +70°C SMT HCMOS/TTL Clock Oscillator
ECS InternationalECS-2333-330-BN-TR
Clock Oscillator 33MHz 3.3V 15pF 4-Pin SMD T/R
描述